Kalendář 2019/2020

Kalendář 2019/2020

DatumUtkáníČas/VýsledekSoutěže
2019-08-17 17:00:4517. 8. 2019 TJ Mokré – muži / TJ Vrábče3 - 1České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-08-25 15:00:4525. 8. 2019 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – muži2 - 4České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-08-29 17:00:3829. 8. 2019 TJ Dříteň / TJ Mokré – starší žáci1 - 2České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-08-31 17:00:5531. 8. 2019 TJ Mokré – muži / TJ Mír Dívčice8 - 1České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-09-01 17:00:241. 9. 2019 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – mladší přípravka1 - 10České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-09-03 17:00:393. 9. 2019 SK Planá / TJ Mokré – starší přípravka12 - 2České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-09-04 17:00:234. 9. 2019 TJ Mokré – starší přípravka / TJ Sokol Lipí6 - 2České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-09-04 17:00:594. 9. 2019 Slavoj Hrdějovice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky5 - 2České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-09-05 17:00:265. 9. 2019 TJ Mokré – mladší přípravka / SKP České Budějovice16 - 6České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-09-06 17:00:416. 9. 2019 SK Větřní / TJ Mokré – mladší žáci – kluci4 - 3České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-09-06 17:00:596. 9. 2019 TJ Mokré – starší žáci / TJ Nové Hrady2 - 4České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-09-06 18:30:166. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Slavia České Budějovice0 - 7České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-09-07 17:00:157. 9. 2019 TJ Slovan Černý Dub / TJ Mokré – muži1 - 1České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-09-08 14:00:218. 9. 2019 FK Rakovník / TJ Mokré – ženy5 - 2FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-09-09 17:30:289. 9. 2019 FK Boršov nad Vltavou / TJ Mokré – starší žáci1 - 8České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-09-10 17:00:0310. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / JFA ČB11 - 1České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-09-10 18:00:4910. 9. 2019 TJ Mokré – starší přípravka / FC Nové Hodějovice8 - 14České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-09-12 17:00:2912. 9. 2019 JFA ČB / TJ Mokré – mladší přípravka9 - 12České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-09-13 16:30:1913. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / FK Borek0 - 5České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-09-13 18:00:0113. 9. 2019 TJ Mokré – starší žáci / SK Nemanice2 - 1České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-09-14 16:30:3414. 9. 2019 TJ Mokré – muži / SK Čtyři Dvory7 - 2České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-09-15 10:30:3215. 9. 2019 FC Mělník / TJ Mokré – ženy1 - 4FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-09-16 17:00:1416. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / TJ Sokol Římov9 - 1České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-09-17 17:00:4517. 9. 2019 TJ Mokré – starší přípravka / TJ Malše Roudné2 - 5České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-09-17 17:00:5617. 9. 2019 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Sedlec1 - 9České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-09-18 17:00:0218. 9. 2019 SK Jankov / TJ Mokré – mladší žáci – dívky7 - 3České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-09-20 17:00:1620. 9. 2019 SK Planá / TJ Mokré – mladší žáci – kluci2 - 3České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-09-20 17:00:3820. 9. 2019 TJ Mokré – starší žáci / SK Jankov1 - 2České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-09-21 11:00:2321. 9. 2019 TJ Mokré – ženy / TJ Hrádek0 - 8FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-09-21 16:30:4921. 9. 2019 TJ SOKOL Chrášťany / TJ Mokré – muži3 - 5České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-09-24 17:00:1924. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / SK Lišov6 - 3České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-09-25 17:00:0225. 9. 2019 TJ SOKOL Dubné / TJ Mokré – starší přípravka7 - 3České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-09-25 17:00:3525. 9. 2019 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – mladší přípravka2 - 16České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-09-26 17:00:0526. 9. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / TJ Hluboká nad Vltavou3 - 7České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-09-27 17:00:5327. 9. 2019 TJ Mokré – starší žáci / TJ Slovan Černý Dub1 - 2České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-09-28 16:00:4128. 9. 2019 TJ Mokré – muži / SK Mladé4 - 3České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-09-30 17:00:5430. 9. 2019 TJ Bavorovice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky5 - 2České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-10-01 17:00:271. 10. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / TJ Sokol Kamenný Újezd1 - 2České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-10-01 17:00:351. 10. 2019 SK Zliv / TJ Mokré – mladší přípravka1 - 4České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-10-01 18:00:081. 10. 2019 TJ Mokré – starší přípravka / SK Mladé12 - 4České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-10-03 17:00:563. 10. 2019 TJ Calofrig Borovany / TJ Mokré – starší žáci1 - 14České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-10-05 14:00:425. 10. 2019 TJ Sokol Chyše / TJ Mokré – ženy3 - 2FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-10-05 16:00:095. 10. 2019 TJ Sokol Kamenný Újezd / TJ Mokré – muži1 - 5České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-10-07 17:30:017. 10. 2019 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – mladší žáci – kluci6 - 4České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-10-08 17:00:188. 10. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Nemanice1 - 2České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-10-10 17:00:1310. 10. 2019 JFA ČB / TJ Mokré – starší přípravka 17:00:1317:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-10-11 17:00:5211. 10. 2019 TJ Mokré – starší žáci / TJ Hluboká nad Vltavou2 - 3České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-10-12 11:00:3912. 10. 2019 TJ Mokré – ženy / FK Zlíchov 19144 - 1FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-10-12 15:30:1812. 10. 2019 TJ Mokré – muži / SK Lišov4 - 2České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-10-14 18:00:1914. 10. 2019 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – mladší přípravka0 - 16České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-10-15 17:00:3615. 10. 2019 TJ Mokré – starší přípravka / Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic9 - 5České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-10-16 17:00:0916. 10. 2019 Tělovýchovná jednota Slavoj Temelín / TJ Mokré – mladší žáci – dívky4 - 3České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2019-10-18 16:30:1818. 10. 2019 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ SOKOL Dubné3 - 9České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-10-18 17:00:0018. 10. 2019 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – starší žáci2 - 3České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-10-18 17:00:5718. 10. 2019 TJ Sokol Římov / TJ Mokré – mladší žáci – kluci1 - 9České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-10-19 15:30:3219. 10. 2019 TJ Hraničář Horní Stropnice / TJ Mokré – muži0 - 1České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-10-20 15:30:4120. 10. 2019 FK Ústí nad Labem – ženy / TJ Mokré – ženy4 - 3FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-10-22 17:00:0622. 10. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / SK Větřní3 - 4České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-10-22 17:00:3422. 10. 2019 SK Lišov / TJ Mokré – starší přípravka3 - 9České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2019-10-24 16:30:1824. 10. 2019 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Sokol Žabovřesky3 - 2České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2019-10-25 16:00:0225. 10. 2019 TJ Mokré – starší žáci / TJ Dolní Bukovsko8 - 1České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-10-26 11:00:5226. 10. 2019 TJ Mokré – ženy / 1. FK Příbram0 - 5FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-10-26 14:30:4826. 10. 2019 TJ Mokré – muži / FK Olympie Týn nad Vltavou5 - 3České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-10-30 17:00:1730. 10. 2019 JFA ČB / TJ Mokré – mladší žáci – kluci5 - 6České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-11-02 10:00:552. 11. 2019 FK Borek / TJ Mokré – starší žáci2 - 1České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-11-02 14:00:092. 11. 2019 SK Včelná / TJ Mokré – muži0 - 3České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-11-02 14:00:492. 11. 2019 FC Sporting Mladá Boleslav / TJ Mokré – ženy4 - 5FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-11-08 15:30:378. 11. 2019 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / SK Planá4 - 2České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2019-11-09 11:00:379. 11. 2019 TJ Mokré – ženy / AC Sparta Praha0 - 11FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2019-11-09 14:00:119. 11. 2019 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – muži3 - 4České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2019-11-10 11:00:4410. 11. 2019 TJ Mokré – starší žáci / SK Zliv2 - 3České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2019-11-15 16:30:3715. 11. 2019 TJ Sokol Kamenný Újezd / TJ Mokré – starší žáci2 - 3České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-03-14 11:00:3014. 3. 2020 TJ Mokré – ženy / FK Rakovník 11:00:3011:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-03-17 17:00:0617. 3. 2020 SK Nemanice / TJ Mokré – starší žáci 17:00:0617:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-03-21 11:00:3321. 3. 2020 TJ Mokré – ženy / FC Mělník 11:00:3311:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-03-21 15:00:0321. 3. 2020 TJ Mokré – muži / FC Nové Hodějovice 15:00:0315:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-03-27 17:00:5027. 3. 2020 TJ Mokré – starší žáci / TJ Dříteň 17:00:5017:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-03-29 00:00:5729. 3. 2020 TJ Hrádek / TJ Mokré – ženy 00:00:570:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-03-29 15:00:3929. 3. 2020 TJ Vrábče / TJ Mokré – muži 15:00:3915:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-04-02 17:00:402. 4. 2020 SK Lišov / TJ Mokré – mladší žáci – kluci 17:00:4017:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-04-04 10:00:494. 4. 2020 TJ Nové Hrady / TJ Mokré – starší žáci 10:00:4910:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-04-04 11:00:384. 4. 2020 TJ Mokré – ženy / TJ Sokol Chyše 11:00:3811:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-04-04 16:30:094. 4. 2020 TJ Mokré – muži / TJ Sokol Lipí 16:30:0916:30České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-04-09 17:00:179. 4. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / SK Lišov 17:00:1717:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-04-10 16:30:4310. 4. 2020 TJ Sokol Kamenný Újezd / TJ Mokré – mladší žáci – kluci 16:30:4316:30České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-04-10 17:00:0710. 4. 2020 TJ Mokré – starší žáci / FK Boršov nad Vltavou 17:00:0717:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-04-10 17:00:3510. 4. 2020 TJ Sokol Žabovřesky / TJ Mokré – mladší přípravka 17:00:3517:00České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-04-11 16:30:2211. 4. 2020 TJ Mír Dívčice / TJ Mokré – muži 16:30:2216:30České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-04-13 16:30:1913. 4. 2020 SK Slavia České Budějovice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 16:30:1916:30České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-04-13 17:00:2513. 4. 2020 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – starší přípravka 17:00:2517:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-04-14 17:00:2314. 4. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / TJ Malše Roudné 17:00:2317:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-04-17 16:30:3917. 4. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Hluboká nad Vltavou 16:30:3916:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-04-18 17:00:5718. 4. 2020 TJ Mokré – muži / TJ Slovan Černý Dub 17:00:5717:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-04-19 00:00:3119. 4. 2020 FK Zlíchov 1914 / TJ Mokré – ženy 00:00:310:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-04-19 10:00:1319. 4. 2020 SK Jankov / TJ Mokré – starší žáci 10:00:1310:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-04-21 16:30:4521. 4. 2020 SKP České Budějovice / TJ Mokré – mladší přípravka 16:30:4516:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-04-21 17:00:2921. 4. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / TJ Sokol Římov 17:00:2917:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-04-23 17:00:0323. 4. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / SK Planá 17:00:0317:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-04-24 17:00:5724. 4. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / Slavoj Hrdějovice 17:00:5717:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-04-25 11:00:2025. 4. 2020 TJ Mokré – ženy / FK Ústí nad Labem – ženy 11:00:2011:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-04-26 16:00:3726. 4. 2020 TJ Slovan Černý Dub / TJ Mokré – starší žáci 16:00:3716:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-04-26 17:00:2526. 4. 2020 SK Čtyři Dvory / TJ Mokré – muži 17:00:2517:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-04-30 17:00:0630. 4. 2020 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – starší přípravka 17:00:0617:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-04-30 17:00:4630. 4. 2020 FK Borek / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 17:00:4617:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-05-01 16:30:351. 5. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / JFA ČB 16:30:3516:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-05-01 17:00:071. 5. 2020 TJ Mokré – starší žáci / TJ Calofrig Borovany 17:00:0717:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-05-02 14:00:352. 5. 2020 1. FK Příbram / TJ Mokré – ženy 14:00:3514:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-05-02 17:00:192. 5. 2020 TJ Mokré – muži / TJ SOKOL Chrášťany 17:00:1917:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-05-03 10:00:513. 5. 2020 SK Větřní / TJ Mokré – mladší žáci – kluci 10:00:5110:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-05-05 17:00:475. 5. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / JFA ČB 17:00:4717:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-05-06 18:00:586. 5. 2020 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – starší přípravka 18:00:5818:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-05-08 17:00:158. 5. 2020 TJ Sedlec / TJ Mokré – mladší přípravka 17:00:1517:00České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-05-08 17:00:338. 5. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Jankov 17:00:3317:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-05-10 09:30:0010. 5. 2020 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – starší žáci 09:30:009:30České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-05-10 17:00:5810. 5. 2020 SK Mladé / TJ Mokré – muži 17:00:5817:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-05-13 17:00:2013. 5. 2020 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 17:00:2017:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-05-14 17:00:4314. 5. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / TJ SOKOL Dubné 17:00:4317:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-05-15 16:30:2215. 5. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Sokol Lipí 16:30:2216:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-05-15 17:00:0315. 5. 2020 SK Planá / TJ Mokré – mladší žáci – kluci 17:00:0317:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-05-15 17:00:1915. 5. 2020 TJ Mokré – starší žáci / FC Nové Hodějovice 17:00:1917:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-05-16 11:00:0916. 5. 2020 TJ Mokré – ženy / FC Sporting Mladá Boleslav 11:00:0911:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-05-16 17:00:5016. 5. 2020 TJ Mokré – muži / TJ Sokol Kamenný Újezd 17:00:5017:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-05-19 17:00:5019. 5. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / SK Lišov 17:00:5017:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-05-21 16:30:0821. 5. 2020 SK Mladé / TJ Mokré – starší přípravka 16:30:0816:30České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-05-22 16:30:0722. 5. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / SK Zliv 16:30:0716:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-05-22 17:00:0722. 5. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / TJ Bavorovice 17:00:0717:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-05-23 11:00:5023. 5. 2020 TJ Dolní Bukovsko / TJ Mokré – starší žáci 11:00:5011:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-05-23 14:00:3823. 5. 2020 AC Sparta Praha / TJ Mokré – ženy 14:00:3814:00FAČR Ženy 2019 J3A - Česká fotbalová liga žen
2020-05-24 17:00:5824. 5. 2020 SK Lišov / TJ Mokré – muži 17:00:5817:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-05-26 17:00:4226. 5. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – kluci / TJ Sokol Kamenný Újezd 17:00:4217:00České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-05-27 16:45:5427. 5. 2020 SK Nemanice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 16:45:5416:45České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-05-28 17:00:5028. 5. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / JFA ČB 17:00:5017:00České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-05-29 17:00:0729. 5. 2020 TJ Mokré – starší žáci / FK Borek 17:00:0717:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-05-29 17:00:0829. 5. 2020 TJ SOKOL Dubné / TJ Mokré – mladší přípravka 17:00:0817:00České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-05-30 17:00:5630. 5. 2020 TJ Mokré – muži / TJ Hraničář Horní Stropnice 17:00:5617:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-06-01 16:30:361. 6. 2020 Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic / TJ Mokré – starší přípravka 16:30:3616:30České Budějovice 2019 F2D - OS ml.žáci B sk.D
2020-06-01 17:30:351. 6. 2020 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – mladší žáci – kluci 17:30:3517:30České Budějovice 2019 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-06-05 16:30:485. 6. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Malše Roudné 16:30:4816:30České Budějovice 2019 H1B - OP př.mladší sk.B
2020-06-05 17:00:035. 6. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / Tělovýchovná jednota Slavoj Temelín 17:00:0317:00České Budějovice 2019 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-06-05 17:00:595. 6. 2020 SK Zliv / TJ Mokré – starší žáci 17:00:5917:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-06-07 17:00:467. 6. 2020 FK Olympie Týn nad Vltavou / TJ Mokré – muži 17:00:4617:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída
2020-06-12 17:00:0512. 6. 2020 TJ Mokré – starší žáci / TJ Sokol Kamenný Újezd 17:00:0517:00České Budějovice 2019 E1A - OP starší žáci
2020-06-13 17:00:0313. 6. 2020 TJ Mokré – muži / SK Včelná 17:00:0317:00České Budějovice 2019 A2A - III.třída