Kalendář zápasů 2020/2021

Kalendář zápasů 2020/2021

DatumUtkáníČas/VýsledekSoutěže
2020-08-22 17:00:1022. 8. 2020 TJ Mokré – muži / TJ SOKOL Chrášťany6 - 0České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-08-29 10:00:0029. 8. 2020 SK Mladé / TJ Mokré – dorost8 - 1Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-08-30 17:00:3430. 8. 2020 SK Čtyři Dvory / TJ Mokré – muži0 - 1České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-08-31 17:00:2331. 8. 2020 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – mladší přípravka12 - 7České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-08-31 17:00:3231. 8. 2020 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – mladší žáci B14 - 0České Budějovice 2020 F1C - OP ml.žáci sk.C
2020-09-01 17:00:101. 9. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Včelná1 - 17České Budějovice 2020 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-09-02 17:00:102. 9. 2020 TJ SOKOL Dubné / TJ Mokré – starší přípravka19 - 4České Budějovice 2020 F2D - OS ml.žáci sk.D
2020-09-02 17:15:142. 9. 2020 Tělovýchovná jednota Slavoj Temelín / TJ Mokré – mladší žáci A5 - 6České Budějovice 2020 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-09-05 17:00:115. 9. 2020 TJ Mokré – muži / SK Mladé3 - 3České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-09-06 10:00:206. 9. 2020 SK Zliv / TJ Mokré – dorost24 - 0Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-09-06 10:00:346. 9. 2020 SK Větřní / TJ Mokré – mladší žáci – dívky10 - 1České Budějovice 2020 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-09-06 14:00:256. 9. 2020 FC Sporting Mladá Boleslav / TJ Mokré – ženy3 - 1FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-09-07 17:00:277. 9. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / SKP České Budějovice20 - 2České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-09-07 17:00:327. 9. 2020 TJ Bavorovice / TJ Mokré – mladší žáci A3 - 2České Budějovice 2020 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-09-08 17:00:348. 9. 2020 TJ Mokré – mladší žáci B / TJ Sokol Olešnice2 - 16České Budějovice 2020 F1C - OP ml.žáci sk.C
2020-09-10 17:00:1110. 9. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / TJ Sokol Lipí0 - 10České Budějovice 2020 F2D - OS ml.žáci sk.D
2020-09-12 13:30:3412. 9. 2020 FC Mělník / TJ Mokré – ženy7 - 1FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-09-13 10:00:4413. 9. 2020 SK Jankov / TJ Mokré – dorost8 - 0Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-09-13 16:30:4013. 9. 2020 SK Lišov / TJ Mokré – muži3 - 1České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-09-14 17:00:1114. 9. 2020 TJ SOKOL Dubné / TJ Mokré – starší přípravka23 - 1České Budějovice 2020 F2D - OS ml.žáci sk.D
2020-09-15 17:00:2815. 9. 2020 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / FC Velešín3 - 10České Budějovice 2020 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-09-16 17:00:5216. 9. 2020 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – mladší přípravka8 - 8České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-09-19 13:00:4419. 9. 2020 TJ Mokré – ženy / TJ Hrádek3 - 5FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-09-19 16:30:5719. 9. 2020 TJ Mokré – muži / FK Olympie Týn nad Vltavou4 - 2České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-09-20 10:00:3320. 9. 2020 TJ Mokré – dorost / Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic2 - 0Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-09-21 17:00:4321. 9. 2020 TJ Mokré – mladší přípravka / TJ Sedlec2 - 19České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-09-23 17:00:3723. 9. 2020 Tělovýchovná jednota Nová Ves / TJ Mokré – mladší žáci B8 - 3České Budějovice 2020 F1C - OP ml.žáci sk.C
2020-09-23 17:00:5023. 9. 2020 JFA ČB / TJ Mokré – mladší žáci – dívky3 - 4České Budějovice 2020 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-09-24 17:00:1124. 9. 2020 TJ Mokré – starší přípravka / SK Planá5 - 11České Budějovice 2020 F2D - OS ml.žáci sk.D
2020-09-24 17:00:5524. 9. 2020 FK Borek / TJ Mokré – mladší žáci A3 - 4České Budějovice 2020 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-09-26 14:00:5926. 9. 2020 TJ Sokol Chyše / TJ Mokré – ženy8 - 0FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-09-26 16:30:3326. 9. 2020 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – muži3 - 1České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-09-27 10:00:5027. 9. 2020 FK Spartak Kaplice / TJ Mokré – dorost10 - 2Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-09-30 17:00:4730. 9. 2020 SK Lišov / TJ Mokré – mladší přípravka3 - 7České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-10-02 17:00:542. 10. 2020 TJ Slavoj Srubec / TJ Mokré – mladší žáci B13 - 1České Budějovice 2020 F1C - OP ml.žáci sk.C
2020-10-02 17:00:572. 10. 2020 TJ Mokré – mladší žáci A / SKP České Budějovice2 - 7České Budějovice 2020 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-10-03 13:00:233. 10. 2020 TJ Mokré – ženy / FK Zlíchov 19140 - 4FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-10-03 16:00:403. 10. 2020 TJ Mokré – muži / TJ Vrábče6 - 3České Budějovice 2020 A2A - III.třída
2020-10-05 17:00:075. 10. 2020 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – mladší žáci – dívky11 - 2České Budějovice 2020 F1B - OP ml.žáci sk.B
2020-10-06 17:00:076. 10. 2020 TJ Mokré – mladší žáci B / TJ Nové Hrady7 - 8České Budějovice 2020 F1C - OP ml.žáci sk.C
2020-10-07 17:00:227. 10. 2020 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – mladší žáci A1 - 3České Budějovice 2020 F1A - OP ml.žáci sk.A
2020-10-08 17:00:468. 10. 2020 JFA ČB / TJ Mokré – mladší přípravka12 - 7České Budějovice 2020 H1B - OP př.ml. sk.B
2020-10-10 10:00:1210. 10. 2020 TJ Mokré – dorost / TJ Nové Hrady0 - 4Jihočeský kraj 2020 C2A - I.A dorostu sk. "A"
2020-10-10 10:00:5910. 10. 2020 FK Ústí nad Labem – ženy / TJ Mokré – ženy3 - 0FAČR Ženy 2020 J3A – Česká fotbalová liga žen
2020-10-11 15:00:2611. 10. 2020 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – muži1 - 2České Budějovice 2020 A2A - III.třída