zápasy jaro 2022

zápasy jaro 2022

DatumUtkáníČas/VýsledekSoutěže
2022-03-25 17:30:3125. 3. 2022 Tělovýchovná jednota Nová Ves / TJ Mokré – mladší žáci – dívky6 - 0České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-03-26 15:00:2826. 3. 2022 TJ SOKOL Chrášťany / TJ Mokré – muži2 - 6České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-03-31 17:00:3831. 3. 2022 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Mladé1 - 0České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-04-06 18:00:096. 4. 2022 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – mladší žáci – dívky7 - 1České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-04-07 17:00:267. 4. 2022 TJ Mokré – přípravka / SK Lišov11 - 5České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-04-08 17:00:268. 4. 2022 SK Zliv / TJ Mokré – mladší žáci1 - 2České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-04-09 11:00:539. 4. 2022 TJ Mokré – ženy / TJ Hrádek2 - 62021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-04-09 15:30:199. 4. 2022 TJ Mokré – muži / SK Mladé3 - 3České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-04-10 10:00:1410. 4. 2022 TJ Nové Hrady / TJ Mokré – dorost3 - 0České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-04-13 17:00:4113. 4. 2022 Sportovní klub Ševětín / TJ Mokré – mladší žáci9 - 1České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-04-14 17:30:1714. 4. 2022 TJ Malše Roudné / TJ Mokré – přípravka1 - 19České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-04-16 10:00:2816. 4. 2022 TJ Mokré – ženy / FC Mělník2 - 72021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-04-16 16:00:3016. 4. 2022 TJ Mokré – muži / TJ Sokol Kamenná1 - 8České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-04-19 17:00:0019. 4. 2022 TJ Mokré – mladší žáci / Slavoj Hrdějovice0 - 8České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-04-20 17:00:0820. 4. 2022 TJ Mokré – přípravka / TJ LOKOMOTIVA – Loko ČB25 - 3České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-04-20 17:30:2820. 4. 2022 SK Včelná / TJ Mokré – muži3 - 1České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-04-21 17:00:2621. 4. 2022 TJ Calofrig Borovany / TJ Mokré – mladší žáci – dívky4 - 2České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-04-22 17:30:5222. 4. 2022 SK Nemanice / TJ Mokré – dorost2 - 1České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-04-23 14:00:3823. 4. 2022 TJ Sokol Chyše / TJ Mokré – ženy8 - 02021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-04-24 10:00:1324. 4. 2022 TJ Mokré – dorost / FK Borek1 - 2České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-04-24 16:00:0824. 4. 2022 SK Čtyři Dvory / TJ Mokré – muži1 - 3České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-04-25 17:00:3625. 4. 2022 TJ Sokol Lipí / TJ Mokré – starší žáci0 - 9České Budějovice › 2021 E1B - OP starší žáci B
2022-04-28 17:00:2628. 4. 2022 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / TJ Nové Hrady6 - 2České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-04-28 17:00:3328. 4. 2022 SK Planá / TJ Mokré – přípravka1 - 6České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-04-29 17:00:4129. 4. 2022 TJ Mokré – starší žáci / FC Nové Hodějovice3 - 0České Budějovice › 2021 E1B - OP starší žáci B
2022-04-29 17:00:5429. 4. 2022 TJ Dříteň / TJ Mokré – mladší žáci9 - 1České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-04-30 10:00:0430. 4. 2022 TJ Mokré – ženy / FK Zlíchov 19141 - 42021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-04-30 13:00:2330. 4. 2022 TJ Mokré – dorost / TJ Calofrig Borovany6 - 3České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-04-30 16:00:4530. 4. 2022 TJ Mokré – muži / TJ Sokol Lipí1 - 6České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-05-03 17:00:223. 5. 2022 TJ Mokré – mladší žáci / FK Borek1 - 2České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-05-05 17:00:385. 5. 2022 TJ Mokré – přípravka / Sportovní klub Ševětín18 - 3České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-05-07 10:00:517. 5. 2022 TJ Slavoj Ledenice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky2 - 8České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-05-08 10:00:328. 5. 2022 TJ Dříteň / TJ Mokré – dorost7 - 0České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-05-08 16:00:498. 5. 2022 FK Ústí nad Labem – ženy / TJ Mokré – ženy1 - 22021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-05-08 16:30:278. 5. 2022 SK Lišov / TJ Mokré – muži1 - 1České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-05-09 18:30:419. 5. 2022 TJ Mokré – starší žáci / SK Lišov1 - 02021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-05-11 17:00:0811. 5. 2022 TJ Hluboká nad Vltavou / TJ Mokré – mladší žáci6 - 0České Budějovice › 2021 F1A - OP ml.žáci sk.A
2022-05-11 18:00:0411. 5. 2022 Sportovní klub Ševětín / TJ Mokré – starší žáci1 - 32021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-05-13 17:00:1413. 5. 2022 SK Lišov / TJ Mokré – mladší žáci – dívky4 - 2České Budějovice › 2021 F1C - OP ml.žáci sk.C
2022-05-13 17:00:2113. 5. 2022 TJ Mokré – dorost / SK Mladé1 - 2České Budějovice › 2021 C1A - OP dorost
2022-05-14 13:00:1714. 5. 2022 TJ Mokré – ženy / FK PARDUBICE3 - 02021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-05-14 16:30:1814. 5. 2022 TJ Mokré – muži / FK Olympie Týn nad Vltavou2 - 4České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-05-17 17:00:3817. 5. 2022 TJ Mokré – mladší žáci / TJ Mokré – mladší žáci – dívky5 - 32021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-05-19 17:00:2519. 5. 2022 TJ Mokré – přípravka / SK Slavia České Budějovice12 - 10České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-05-20 17:00:0620. 5. 2022 TJ Mokré – starší žáci / TJ Sokol Lipí8 - 02021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-05-21 10:00:3021. 5. 2022 FC Slovan Liberec ,,B“ / TJ Mokré – ženy11 - 32021 J3A - Česká fotbalová liga žen
2022-05-21 17:00:2621. 5. 2022 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – muži4 - 3České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-05-22 10:00:0222. 5. 2022 TJ Dříteň / TJ Mokré – dorost6 - 02021 C1B - OP dorost nadstavba sk.B
2022-05-24 17:00:1824. 5. 2022 SK RUDOLFOV / TJ Mokré – přípravka3 - 7České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-05-24 17:00:5824. 5. 2022 TJ Mokré – mladší žáci / SK RUDOLFOV3 - 62021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-05-25 17:00:1825. 5. 2022 SK Včelná / TJ Mokré – přípravka 17:00:1817:00České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-05-26 17:00:0526. 5. 2022 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / SK Slavia České Budějovice 17:00:0517:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-05-27 17:00:0427. 5. 2022 TJ Mokré – starší žáci / SK Nemanice 17:00:0417:002021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-05-28 17:00:0628. 5. 2022 TJ Mokré – muži / TJ Slovan Černý Dub 17:00:0617:00České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-06-01 17:00:311. 6. 2022 SK RUDOLFOV / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 17:00:3117:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-02 17:00:072. 6. 2022 TJ Mokré – přípravka / TJ Sokol Lipí 17:00:0717:00České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-06-03 17:00:393. 6. 2022 FC Nové Hodějovice / TJ Mokré – starší žáci 17:00:3917:002021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-06-04 10:00:464. 6. 2022 TJ Slavoj Ledenice / TJ Mokré – mladší žáci 10:00:4610:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-04 10:00:484. 6. 2022 TJ Mokré – dorost / FK Borek 10:00:4810:002021 C1B - OP dorost nadstavba sk.B
2022-06-04 17:00:434. 6. 2022 TJ Mír Dívčice / TJ Mokré – muži 17:00:4317:00České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-06-07 17:00:517. 6. 2022 TJ Mokré – mladší žáci / SK Slavia České Budějovice 17:00:5117:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-09 17:00:349. 6. 2022 TJ Mokré – přípravka / TJ Sokol Kamenný Újezd 17:00:3417:00České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-06-09 17:00:379. 6. 2022 TJ Mokré – mladší žáci – dívky / TJ Sokol Žabovřesky 17:00:3717:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-10 17:00:1310. 6. 2022 TJ Mokré – starší žáci / SK RUDOLFOV 17:00:1317:002021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-06-11 17:00:3611. 6. 2022 TJ Mokré – muži / TJ Hraničář Horní Stropnice 17:00:3617:00České Budějovice › 2021 A2A - III.třída
2022-06-12 10:00:2512. 6. 2022 TJ Nové Hrady / TJ Mokré – dorost 10:00:2510:002021 C1B - OP dorost nadstavba sk.B
2022-06-13 17:00:5113. 6. 2022 TJ Sokol Žabovřesky / TJ Mokré – mladší žáci 17:00:5117:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-16 17:30:3516. 6. 2022 SK Dynamo České Budějovice akademie / TJ Mokré – přípravka 17:30:3517:30České Budějovice › 2021 H1A - OP př.ml. sk.A
2022-06-17 18:00:3617. 6. 2022 SK Planá / TJ Mokré – starší žáci 18:00:3618:002021 E1C - Nadstavba OP starší žáci sk.C
2022-06-18 10:00:4618. 6. 2022 TJ Mokré – dorost / SK Lišov 10:00:4610:002021 C1B - OP dorost nadstavba sk.B
2022-06-18 10:00:4718. 6. 2022 TJ Slavoj Ledenice / TJ Mokré – mladší žáci – dívky 10:00:4710:002021 F1F - OP ml.žáci nadstavba sk.F
2022-06-19 17:30:3019. 6. 2022 TJ Sokol Kamenný Újezd / TJ Mokré – muži 17:30:3017:30České Budějovice › 2021 A2A - III.třída