Přeskočit na obsah

Příprava na jarní část

v přípravě na jarní část sezóny odehrály naše týmy první zápasy:

Neděle 20.2.2022: Utkání na UMT v Českém Krumlově naše dorostence prověřilo. Soupeřem byl společný tým Netolic a Jankova hrající krajský přebor, který prokázal herní kvalitu. Přes porážku 1:4 kluci zápas odehráli se ctí. V určitých pasážích zápasu byli více než vyrovnaným protivníkem.

Neděle 27.2.2022: muži těsně prohráli s Novou Vsí/Brloh na UMT v Hluboké nad Vltavou 4:6. V zápase nastoupilo několik kluků z dorostu. Přestože jsme měli většinu času herní převahu rozhodla kvalita proměňování šancí.

Neděle 6.3.2022: na náročném zmrzlém terénu v Kaplici nastoupily naše ženy proti domácím hráčkám, které hrají divizi. Přestože oba týmy nenastoupily v kompletních sestavách, v zápase se projevil rozdíl ve výkonnosti. Naše holky zvítězily 8:0.

Ve čtvrtek 10.3. 2022 jedeme na soustředění do Nové Včelnice. Očekáváme historicky nejvyšší účast, když se přihlásilo 40 hráčů a hráček.